مقالات آموزشی

درمان واریس با لیزر (قسمت دوم)

درمان واریس با لیزر

درمان واریس با لیزر (قسمت دوم)

این مطلب،قسمت دوم مقاله درمان واریس با لیزر است که با توجه به نیاز و اقبال بیماران برای درمان واریس با لیزر (درمان لیزری واریس) و بویژه با توجه به روش خاص درمانی درکلینیک درمان واریس (کلینیک لیزر واریس) که مادر آن بیماران را تحت درمان واریس با لیزر در اصفهان (لیزر واریس در اصفهان) قرارمیدهیم ،می باشد

همانگونه که در قسمت اول این مقاله اشاره نمودیم، دردنیای امروز برای درمان واریس ، روش ارجح و انتخابی ،درمان واریس با لیزر (درمان لیزری واریس) می باشد.
پس از انجام درمان واریس با لیزر ،بیمار نیاز به هیچگونه استراحتی ندارد و بلافاصله بر روی تخت لیزر جوراب واریس خود را پوشیده و باپای خود به راه می افتد.
ما پس از درمان واریس با لیزر در اصفهان به بیماران توصیه می کنیم تا جایی که ممکنست پس از اتمام درمان لیزری واریس حرکت داشته باشند و از نشستن یا خوابیدن زیاد خودداری نمایند.
در حقیقت در صورتی که بیمار امکان حرکت زیاد و تحرک کافی نداشته باشد ،تحت درمان واریس با لیزر در اصفهان قرار نخواهد گرفت چرا که عدم تحرک کافی باعث کاهش اثرات درمان واریس با لیزر می گردد.

درمان واریس با لیزر

ما به بیماران خودکه درکلینیک درمان واریس (کلینیک لیزر واریس) تحت  درمان واریس بالیزر قرارگرفته اند توصیه می کنیم که تاسه ماه از جوراب واریس استفاده نمایند تا اثرات درمان واریس با لیزر بهتر خود را نشان دهد. اطلاعات کامل درمورد خصوصیات جوراب واریس مناسب را میتوانید ازکلینیک واریس (کلینیک درمان واریس) به آدرس زیر بدست آورید ولی بطور کلی می توان اشاره نمودکه جوراب واریس بایستی دقیقا اندازه گیری شده و دقیقا سایز و مطابق با اندازه پای بیمار باشد و این قانون کلی است لیکن در بیمارانی که تحت  درمان واریس با لیزر(درمان لیزری واریس) قرار گرفته اند،اندازه گیری دقیق پا برای انتخاب جوراب واریس مناسب ،اهمیت بیشتری خواهدداشت.
چنانچه جوراب واریس بیش از اندازه تنگ باشد می تواند باعث شود که جریان خون وریدی کاهش یابد و حتی منجربه ایجاد زخم گردد و درصورتیکه جوراب واریس  گشادتر از حد معمول باشد، تاثیر درمانی قابل انتظار از جوراب واریس را به همراه نخواهد داشت. برای اثر بخشی بهتر جوراب واریس پس از درمان لیزری واریس (لیزر واریس )،
مابه بیمارانی که تحت درمان واریس با لیزر در اصفهان قرارداده ایم توصیه می کنیم که بمدت سه ماه پس ازلیزر واریس از صبح تا شب  جوراب واریس را بپوشند و شبها می توانند جوراب واریس را از پاها خارج سازند. اطلاعات کاملتر در مورد روشهای درمان واریس با لیزر دراصفهان (انواع  لیزر واریس دراصفهان )در کلینیک درمان واریس (کلینیک لیزر واریس ) دکتر هادی زاده بصورت پمفلت در اختیار مراجعین محترم قرار دارد.

ادامه مبحث مربوط به لیزرواریس وبویژه نکاتی که ما در کلینیک درمان واریس برای بیمارانی که تحت لیزر واریس در اصفهان قرارگرفته اند توصیه می کنیم ،درقسمت بعدی ذکر خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر با کلینیک درمان واریس (کلینیک لیزر واریس)  دکتر محمود هادی زاده تماس حاصل نمایند:
۵ و ۳۲۲۴۲۱۶۴
اصفهان خیابان شمس آبادی مجتمع قمرالدوله طبقه سوم

Www.varisesfahan.ir

Www.doctorhadizadeh.ir

@drhadizadeh

نوشته قبلی

لیزر واریس (قسمت اول)

نوشته بعدی

کلینیک واریس ( کلینیک لیزر واریس )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما