مقالات آموزشی

مرکز فوق تخصصی واریس اصفهان

مرکز فوق تخصصی واریس اصفهان

مجهزترین کلینیک واریس کشور ( ۵ و ۳۲۲۴۲۱۶۴_٠٣١).(مرکز فوق تخصصی واریس اصفهان) از سالها قبل تاسیس شده. که بهترین و مجهزترین کلینیک واریس کشور با بروزترین دستگاه ها و امکانات .پزشکی برای درمان انواع واریس(طنابی وبزرگ ،سطحی،عنکبوتی)به شمار میرود.

درمان و لیزر واریس در کلینیک مجهز و فوق تخصصی اصفهان به وسیله بروزترین و پیشرفته ترین. دستگاه هایRF, لیزرواریس (لیزرواریس بزرگ)(لیزرواریس های طنابی) .چسب واریس واسکلروتراپی انجام می شود.درمان واریس با مجهزترین دستگاه های لیزر دنیا علاوه بر. بهبود واریس های عمقی برای درمان برخی .واریس های سطحی نیز کاربرد دارد.در این نوع درمان واریس که تحت عنوان.

اندوواسکولر شناخته می شو.د بیمار نیازی به بستری شدن یا بیهوشی ندارد. و بعد از انجام لیزر و سایر راه های درمانی واریس می تواند

.بلافاصله. به منزل یا سرکار خود برگشته و احتیاج به گذراندن دوره نقاهت ندارد.یکی از سولاتی که ممکن است. برای بیماران مبتلا به واریس پیش بیاید این است که آیاممکن است. درمان واریس با لیزر همراه با عارضه ای باشد؟ .جواب ما (کلینیک فوق تخصصی دکترهادی زاده)به شما این است.:RF واریس ، چسب واریی ونیزلیزر عمقی و داخل وریدی که برای درمان واریس های طنابی. شکل بکار برده می شود تاکنون حتی برای یکنفرازبیماران ماعارضه ای نداشته استوکلیه بیماران ، برای همیشه وبطورکامل ازواریس ونیزعوارض واریس نجات پیداکرده اند.که اطلاعات وتصاویروفیلمهای مربوط به بسیاری ازروشهای بکاربرده شده توسطدکترهادی زاده، برای درمان واریس، درسایت دکترهادی زاده دراختیارعلاقمندان قراردارد.

لیزر واریس بجز دریک مورد خاص یعنی خانم های باردار ، دربقیه مواردقابل استفاده است. به این معنی که در دوران بارداری لیزر واریس برای خانم باردار انجام نمی شود. در مجهزترین کلینیک واریس ایران(مرکز فوق تخصصی واریس اصفهان که توسط . بعنوان بهترین متخصص واریس کشوراداره می شود). انواع دستگاه های بروز دنیا برای انواع واریس های عمقی. و سطحی بکار برده می شود. و در این روش های درمانی. درمان واریس به صورت قطعی و بدون بازگشت خواهد بود.برای کسب اطلاعات کاملتر.  می توانیدبه سایرشبکه های اجتماعی دکترهادی زاده)مراجعه نمائید.

لیزر واریس

مرکز فوق تخصصی واریس اصفهان

نوشته قبلی

ترومبوفلبیت: قسمت پنجم

نوشته بعدی

ترمبوفلبیت: قسمت ششم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما