مقالات آموزشی

علائم کروناویروس چیست؟

ویروس کرونا

کروناویروس

چه عواملی باعث ایجاد کرونا میشوند چه عواملی باعث اجاره کرونا می شوند چه مواردی می توانند استعداد ایجاد کرونا را در بیماران افزایش دهند به طور کلی هر بیماری که بتواند باعث کاهش قدرت تدافعی بدن شود می تواند شانس ابتلا به کرونا را افزایش دهد به عنوان مثال بیماران مبتلا به دیابت یا مرض قند در در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به کرونا و نیز عوارض مربوط به آن می باشند همچنین بیمارانی که دچار ضعف سیستم ایمنی هستند نیز احتمال بالاتری برای ایجاد عوارض ناشی از کرونا دارند در این گونه موارد که بیمار دارای بیماریهای زمینه ای می باشد باید احتیاط بیشتری انجام دهند تا از خطرات ناشی از کرونا در امان بمانند به عنوان مثال توصیه می شود این بیماران حتماً فاصله اجتماعی را رعایت نمایند بیمارانی که احتمال ۲۴ شدن به فرم های شدید بیماری کرونا هستند باید دقت بیشتری داشته باشند این بیماران باید در فضاهای سربسته و شلوغ مگر در موارد ضرورت حضور داشته باشند هر چه حضور این بیماران در محله های سرپوشیده بیشتر باشند احتمال خطر ابتلا به کرونای شدید ایجاد عوارض آن بیشتر خواهد بود

همچنین بیمارانی که دچار اختلالات ایمنی هستند نباید از مسافرت های طولانی استفاده کنند

حتی مسافرت های کوتاه نیز برای این بیماران می تواند همراه با خطر باشد بنابراین فقط در صورتی

که یک مسافرت ضرورت قطعی داشته باشد این بیماران با داشتن اعتیاد فراوان می توانند به مسافرت بروند

همچنین استفاده از ماسک مناسب بسیار پر اهمیت و حیاتی است ما از بایستی به دقت استفاده شود

اگر ماسک شما خیس شده است آن را دور بیندازید باید بدانید ماسک خیس نمی تواند از ورود ویروس کرونا جلوگیری نماید

ویروس کرونا

کرونا

همچنین بیمارانی که دچار بیماریهای ناتوان کننده هستند نیز با احتمال خطر بیشتری مواجه هستند به عنوان مثال می‌توان از بیماری های التهابی شدید و بعد خیمه ها نام برد در این بیماران رعایت احتیاطات بیشتر ضرورت دارددرمان کروناویروس چیست؟ آیا درمان کروناویروس دردسترس قراردارد؟
اگردرمان ویروس دردسترس نباشد، چه بایدکرد؟ پیشگیری ازکروناویروس(پیشگیری ازویروس ) چگونه است؟ علائم ویروس چیست؟ درصورتیکه به پاسخ این پرسشهاعلاقمندهستید، ویدئوی ضمیمه راملاحظه بفرمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشترکلیک کنید????

یکی ازروشهای مهم پیشگیری ازکروناویروس

نوشته قبلی

تشخیص بیماری کرونا 

نوشته بعدی

یکی ازروشهای مهم پیشگیری ازکروناویروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما