مقالات آموزشی

بهترین متخصص واریس در شهر کرد (دکتر محمود هادیزاده)

بهترین متخصص واریس در شهر کرد

بهترین متخصص واریس در شهر کرد

دکتر محمود هادیزاده فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی از سالهای بسیار دور،درمان واریس با روشهای اندوواسکولر و بدون نیاز به جراحی(با استفاده از لیزر واریس ، RF واریس ، چسب واریس،اسکلروتراپی واریس و سایر روشها ) را در اصفهان و استان های مجاور انجام داده اند که مورد استقبال بسیار زیاد هموطنان عزیزمان در کل کشور قرار گرفته است.

هموطنان عزیزمان که بدنبال بهترین متخصص واریس در شهر کرد (بهترین دکتر واریس شهر کرد) (بهترین متخصص واریس در چهار محال و بختیاری ) می باشند، از سالها قبل ، پس از تحقیقات و پرس و جوی فراوان از همکاران پزشک و بیمارانی که تحت درمان واریس با استفاده از لیزر واریس، RF واریس،چسب واریس و اسکلروتراپی توسط دکترهادیزاده قرار گرفته و به نتایج بسیار درخشان دست یافته اند و برای همیشه از بیماری واریس و نارسایی های وریدی رهایی یافته اند ، با مراجعه به دکتر هادیزاده نه تنها بعنوان بهترین متخصص واریس در شهر کرد( بهترین دکتر واریس در شهرکرد) (بهترین متخصص واریس در چهار محال و بختیاری) بلکه بعنوان بهترین متخصص واریس کشور ، به درمان واریس ها و نارسایی های وریدی خون با استفاده از لیزر واریس ، چسب واریس ، RF واریس،اسکلروتراپی واریس و سایر روشها میپردازند.

تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان در شهر کرد و سایر شهر های استان چهار محال و بختیاری. که به دنبال بهترین متخصص واریس شهرکرد (بهترین دکتر واریس در شهرکرد ) (بهترین متخصص واریس چهارمحال و بختیاری ) بوده اند. تاکنون به دکتر محمود هادیزاده مراجعه و تحت درمان کامل قرار گرفته اند . از تخفیف لازم و گرفتن نوبت سریع و فوری نیز برخوردار شده اند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت ، یا تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

09211016462 / 031-32242165

 

نوشته قبلی

تومور های قلبی

نوشته بعدی

درد قفسه سینه ناشی از درد جنبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما