مقالات آموزشی

بهترین متخصص فشارخون در شهراصفهان

بهترین متخصص فشارخون در شهراصفهان

بهترین متخصص فشارخون در شهراصفهان

دکترمحمود هادی زاده،از سالها پیش در مرکز فوق تخصصی و درمانی خود به معالجه مبتلایان به فشار خون پرداخته و به همین علت از طرف صاحبنظران به عنوان بهترین فوق تخصص فشار خون در اصفهان (بهترین متخصص فشارخون در شهراصفهان)معرفی شده است.دکتر محمود هادی زاده بااخذمدارک بالای فوق تخصصی (فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی/فلبولوژی و فوق تخصص نارسایی قلب/بورد تخصصی قلب و عروق)به وسیله انواع داروهای خوراکی به معالجه انواع فشار خون ها اقدام می نمایند. در غالب موارد،فشارخون شامل فشار خون هایی با علت ناشناخته می باشند که اگر کل سیستم داخلی بدن بیمار مورد بررسی قراربگیرد. هیچگونه اختلال حائز اهمیتی که سبب. ایجاد این بیماری شده. باشد وجود ندارد . دلیل این نوع فشارخون، ناشناخته است.
واما در مواردی نیز که بسیار کمتر از فشار خون بامنشاناشناخته است. علت مشخصی برای افزایش فشارخون وجود دارد که ازاین نوع فشارخون بعنوان فشارخون ثانویه یادمی شود.
یکی از متداول ترین علت های فشارخون ثانویه،نارسایی در اثر بیماری های کلیوی است. از سوی دیگر در برخی موارد فشارخون بالا نسبت به درمان مقاوم است. و با استفاده از درمان های معمولی قابل درمان نمی باشد. در این موارد که فشار خون مقاوم. به درمان نامیده می شود. ممکن است. نیاز به روشهای مداخله ای برای درمان فشارخون وجودداشته باشد. (ازجمله آنژیوگرافی وآنژیوپلاستی وسمپاتتیک دنرواسیون)که درمقالات تکمیلی ، به بحث درموردآنهاخواهیم پرداخت.

بهترین متخصص فشارخون در شهراصفهان

نوشته قبلی

ترمبوفلبیت: قسمت دوازدهم

نوشته بعدی

اکوکاردیوگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما